92_big.jpg

Шановні батьки та здобувачі освіти.

Звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до постанови Головного державного санітарного лікаря України від 22.08.20 року № 50 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину, у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (СО\/ID-19)» , 2020-2021 навчальний рік буде незвичним. Новими будуть і наші з вами правила комунікування, життєдіяльності. Максимально враховуючи всі можливі варіанти розвитку подій, хотілося б завчасно попередити всіх вас про вимушену необхідність наступного:

  1.  Рух по території училища, коридорах, входах в училище буде можливий лише в захисній масці або респіраторі. Кожен учень повинен бути забезпечений захисними масками з розрахунку одна маска на три години та герметичними пакетами для їх зберігання (гір- пакет чи папка на кнопці) для використаних одноразових масок в училищі встановлені спеціальні урни.

  2.  Вхід до училища батьків, бабусь, дідусів або інших членів родини з початку навчального року суворо заборонено, для кожної групи визначений свій маршрут руху, вхід до училища та час входу. Учні, які навчатимуся у аудиторіях першого поверху 1-9, вхід через центральний вхід в навчального корпусу, учні, які навчатимуся у аудиторіях другого поверху 11-26 - вхід через запасний вхід навчального корпусу. Кабінети № 27-28 в приміщенні майстерні. Заняття починаються з 08:45 до 16:30. Більш детальну інформацію повідомлять майстри в/н груп та класні керівники.

  3.  При вході в училище всім слід попередньо обробити руки антисептиком та пройти температурний скринінг. Місця для обробки рук знаходяться на входах в навчальний корпус, в майстернях, спортивній залі. Просимо всіх батьків,класних керівників та майстрів груп навчити дітей правильному користуванню індивідуальними антисептиками, враховуючи можливі ризики для здоров'я та наголосити на тому, що в аудиторіях цього робити не слід. Пам’ятайте, що основним заходом гігієни рук в умовах училища все ж лишається миття рук з милом, протирання рук вологими серветками, з метою знезараження або як заміна миття рук чи антисептична обробка - не рекомендується.

  4.  Щоденно перед початком занять класні керівники та майстри груп будуть проводити опитування здобувачів освіти щодо їх самопочуття та наявності симптомів респіраторної хвороби. У разі виявлення ознак захворювання за відсутності батьків здобувачів освіти тимчасово ізолюють в спеціально відведене приміщення училища, інформують батьків та прийматиметься узгоджене рішення щодо направлення хворого до закладу охорони здоров'я. Ви, як батьки, зі свого боку ні в якому разі не відпускайте дітей до навчання з температурою, сильним головним болем, нежитю чи кашлем. Та повідомляйте про відсутність дитини на уроках майстрів в/н або класних керівників групи.

  5.  В училищі буде задіяно два входи, коридори розділено клейкою стрічкою на підлозі для організації двостороннього руху по принципу право сторонності.

  6.  Організація питного режиму в училищі зазнає змін. Кожен слухач повинен мати власну пляшечку з водою.

  7.  Буфет в училищі буде працювати за окремим режимом за умови обов'язкового дотримання соціальної дистанції для уникнення скупчення.Просимо Вас, шановні батьки, майстри в/н та класні керівники провести бесіди з дітьми щодо дотримання цих правил. Наголошуємо на тому, що буфет можливий лише за умови дотримання цих вимог.

 

 

                                                     ДЯКУЄМО ЗА РОЗУМІННЯ             

НАШІ КОНТАКТИ

03049, м.Київ,

вул. Архітектора Кобелєва, 1/5

тел. 044 465 28 30,

e-meil:kvpuzt17@ukr.net

Корисні посилання
mon_banermini.jpg
don.jpg
pto.gif

Раді вітати  Вас

на  сторінках нашого сайту!

   

       Перед Вами стоїть нелегке завдання вибору професії до душі, особистого професійного життєвого шляху, Вас хвилює ким стати, як знайти головну справу свого життя, щоб приносити користь людям, країні та відчувати себе потрібним.         

    Можливо серед Вас є майбутні президенти, великі  вчені, математики, журналісти або спортсмени. Та якщо Вам до вподоби залізниця і все що з нею пов'язане, Ви бажаєте обрати такий почесний шлях висококваліфікованого робітника, здобути грунтовні знання робітничих професій в галузі залізничного транспорту, досягнути вершин професійної майстерності, двері нашого училища завжди відкриті для кожного, хто хоче стати професіоналом в обраній справі, а наші професії - це Ваше майбутнє!

ЯК НАС ЗНАЙТИ

Схема проїзду

 

  Їхати тролейбусом №8,9,17,19

до зупинки "вул. Івана Огієнка"

 від станції

метро Вокзальна

прохід через підземний перехід

до площі Південного вокзалу

education_portal.png
Без названия.jpg
МИ  В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon

ОГОЛОШЕННЯ